Reform Mantolama Antep logo
Reform Yapı
 EMRAH MANTOLAMA.
Türk Web Ajans

 


 

Türk Web Ajans

KURUMSAL

Hakkımızda / Reform Mantolama - Gaziantep

Kurucumuz Cemal Bey VE Hanifi Bey, 2004 yılından beri kendileride inşaat söktörünün bir çok alanında çalışmış, dış cephe boya ve mantolama alanında uzmanlaşmışlardır. Sadece çalışkanlıkları ile değil, örnek davranış ve ticaret ahlakı konusunda da herzaman takdir görmüştür Şuan. Antep'de bulunan Reform Yapı İnşaat Tic. Şti. olarak, dış cephe mantolama uygulamaları, ısı, ışık, su ve ses yalıtımı, bina boyama, iskele kiralama, tadilat, dekorasyon, ve nalbur hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik konusunda ödün vermeyen Reform Yapı Boya İzoalsyon, yaz - kış keyifle yaşayabileceğiniz ısı yalıtımı ve mantolama ürünlerinde uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile de göz doldurmaktadır.

Evlerinizin iç cephelerinde dekorasyon uygulamaları, iç cephe boyama hizmetlerimiz ve Alçıpan, kartonpiyer, asma tavan uygulamalarımız mevcuttur. Binalarınızda temel su yalıtımı, su izolasyonu ve drenaj işlerinizi itina ile yapmaktayız.

Bizim işimiz binalarınızı giydirmektir. Söve uygulaması ile de binalarınızın hem görüşüşlerini çağdaş bir çizgiye taşırken, hem de uzun yıllar dış etkenlere karşı dayanım sağlamaktayız. Bize danışmadan binalarınıza mantolama yaptırmayınız.

Gelecek kuşaklara bırakılacak temiz bir Dünya için el ele çalışmalıyız. Yaşam alanlarımızı her zaman güzelleştirmek ve renklendirmek için sürekli çalışıyoruz. Bu işlerin yanısıra akıl dolu sistemleri ile hem binalarınızın hava almasını sağlıyor hemde ısı ses ve su izolasyonunu da yaparak ekonominize katkı sunmayı amaçlıyoruz.

Tüm müşterilerimizi memnun edene dek yaptığımız işin arkasında durmamız ise hem mesleğimize olan saygımızı, hemde müşteri odaklı yönetim anlayışımızı simgelemektedir

 

Reform mantolama 2020 yılında Gaziantep ve yakın il - ilçelere hizmet vermeye başlamıştır. Deneyimli kadrosu ile Gaziantep bölgesinde mantolama hizmetleri konusunda fark yaratan, kaliteli malzeme ve işçilik ile hızlı güvenli garantili ve esnek ödeme seçenekleri ile Anteplilerin tercih sebebi olmaktadır.

 

 Misyonumuz
Güçlü, Güvenilir ve Kaliteli Ürünlerimiz ile Sürdürülebilir Rekabeti Sağlayarak, Toplumsal ve Çevresel Değerlere Bağlı, Kazancını Yatırıma Dönüştürüp Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunan Bir Kuruluş Olarak Tadilat ve Mantolama Sektöründe Yeni Bir Soluk Olmak İçin Varız.

Vizyonumuz
İnşaat Sektöründe Kalite, Maliyet ve Servis Olarak En İyi Hizmet Veren, Ülke içinde Lider, Dünya Çapında da taninmiş Bir Marka Olmak.


 

Antep'in Mantolama Lideri

 Reform Mantolama çatı ve izolasyon firmamız 2004 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Yılda ortalama 530.000 m2 dış cephe kaplayan firmamız, mantolama alanında oldukça profesyoneldir. Binalarınızın dış cephe izolasyon sistemini yaparak sizde %40 a varan kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu kazancınız kış aylarında düşük yakıt giderleri, yaz aylarında ise klima elektrik tüketiminde faturalarınıza yansıyacaktır. Yalıtım (izolasyon) su yalıtımı, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı olarak Reform Yapı Emrah Mantolama kaliteli ve ekonomiktir. % 100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz devam etmektedir.   [ Devamını Oku ]


ÜCRETSİZ KEŞİF

Reform Mantolama'yı binanıza davet ederek, ölçüm bilgilendirme, fiyatlandırma işlemlerini hemen yaptırabilirsiniz. Bu işlemler için hiç bir ücret ödemezsiniz.

 


3D BİNA MANTOLAMA

 Mantolama yaptırmayı düşündüğünüz binalarınızda, mantolama sonrası oluşacak renk uyumu, sövelerin duruşu, denizlik ve payandaların yakışıp yakışmayacağı gibi tüm konuları önceden görebilmenizi sağlıyoruz.

Mantolama firmalari Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı

Mantolama firmalari Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı

Mantolama firmalari Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı
Mantolama firmalari

ŞEKERBANK EKO KREDİ

12 Ay %0 Vade, 60 Aya varan vade imkanları.

KREDİ KARTINA 9 AY VADE

Şirket bünyemizde 12 - 15 Ay senet imkanı.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

1000m² üzeri projelerde Enerji Kimlik Belgesi hediye.

DENEYİMLİ UYGULAMA EKİBİ

Tüm personelimize iş güvenlik ekipmanları ile güvenlik eğitimi ve sigortası.